Manufacturers

Newsletter

HAKKIMIZDA

Latince adı “tanrıların besini” anlamında Theobromocacao olan kakao ağacından elde edilen kakaonun en özelini ve kalitelisini seçen en iyi hammade üreticilerinden temin edilen kuvertür çikolatayı sizin için özenle işleyerek, farklı dizaynlar ile sizlere sunmayı hedefleyen bir firmadır L’art du Chocolat…

 

Belçika'dan ithal edilen leziz çikolatamızı, İstanbul’da bulunan üretim tesisimizde kalite standartlarına uygun olarak özenle işleyip, sizlere mükemmel lezzeti sunmak için çalışmaktayız.

 

Firmamıza özel tasarlanmış kalıplar ile el değmeden üretilen madlen ve spesiyel çikolatalarımız, dizayn ekibimiz tarafından özel tasarlanmış hediyelik çikolatalarımız ve farklılığını ortaya koymak isteyen müşterilerimiz için kurumsal çözümlerimizi içeren geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

 

KALİTE

Çikolatamız Belçika’dan ithal edilmektedir. İstanbul’da ki üretim tesisimizde özel olarak şekillendirilip, ambalajlanmaktadır.

 

Ürünlerimiz %100 Belçika çikolatası kullanılarak imal edilmektedir.

 

Üretim tesisimiz ve firmamız ISO 9001-2008 ve ISO 22000-2005 kalite belgelerine sahiptir.

 

Kullandığımız birinci sınıf hammaddeler, hijyen koşullarının sağlanmasına verdiğimiz büyük önem ve titizlik, dizayn ekibimizin yenilikçi çalışmaları ve şirketimizin yeni ürün geliştirmedeki yatırımları ile kalitemiz ortaya çıkmaktadır.


SERTİFİKALAR